CENTRUM PRO RODINU
VYŠKOV

775 303 840
cprvyskov@ado.cz

MENU

Pro rodiny

Cviceni na mici po porodu zaciname

Banner NTM 2020

 V týdnu okolo 14. února - svátku sv. Valentýna - slavíme "Národní týden manželství". První Národní týden manželství byl uspořádán ve Velké Británii v roce 1998 a od té doby se tam koná každoročně. Podporu mu vyslovila řada známých osobností včetně ministerského předsedy Tony Blaira. Organizátorem v ČR je Centrum Generace, o.s., jehož předseda, inspirován NTM ve Velké Británii, inicioval uspořádání prvního NTM v České Republice v roce 2007 a založil přípravný výbor tak, že přizval ke spolupráci několik dobrovolníků, kteří si jsou vědomi důležitosti manželství. I naše CPR se každoročně připojuje k mnohým aktivitám, jež v rámci NTM pořádají centra pro rodinu i další organizace.

CÍLE NTM:

1. Posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství,

2. Motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství,

3. Propagovat programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republic

 

Více informací naleznete na oficiálním webu

www.tydenmanzelstvi.cz

 

nebo na FACEBOOKU

 

 

 

facebook banner 851 315 px image obr

V týdnu okolo 15. května, na který připadá Mezinárodní den rodiny, se každoročně v České republice pořádají desítky nejrůznějších akcí pro rodinu (od zábavných, soutěžních, zážitkových po sportovní, vzdělávací a mnohé další). Tyto akce pořádají centra pro rodinu a další prorodinné organizace. 

Náplň setkání rodin bývá různá - duchovní program, přednášky pro rodiče, posezení, popovídání, zábavně-tvořivý, sportovní nebo volný program pro děti. 

luleč1

     luleč

 Setkáváme se na různých místech vyškovského děkanátu i v jeho okolí.

 

Aktuálně

 

 

Jednodenní nebo víkendová setkání zaměřená na prohloubení a upevnění vztahů a posílení vzájemné důvěry s důrazem na společné trávení času. Přednášky, workshopy, pohybové aktivity, rukodělná činnost, hry a zábava tvoří náplň každého programu.

Kontakt

Centrum pro rodinu Vyškov

Adresa: II. odboje 167/2, 682 01 Vyškov

Telefon: +420 775 303 840

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Rodinný svaz ČR

rodinny svaz

Rodinný život

Vyškovská farnost

Znak Vyškov

Doporučujeme

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvyskov@ado.cz