CENTRUM PRO RODINU
VYŠKOV

775 303 840
cprvyskov@ado.cz

MENU

 

jmk 100

   

„Vybavení a provoz centra pro rodinu"

Podpora z rozpočtu Jihomoravského kraje ve výši 35 000,-- Kč.

Cílem tohoto projektu bylo vytvoření kvalitního zázemí pro realizaci pro-rodinných aktivit a jejich finanční i materiální zajištění.

Záměrem projektu bylo pořízení potřebného vybavení, elektroniky a zajištění provozu. Díky získané dotaci jsme zakoupili kvalitní dataprojektor s promítacím plátnem a externí harddisk (HDD). Tyto položky tvořily největší část výdajů. Dále jsme z těchto prostředků uhradili odměny pro animátorku klubu seniorů (v rámci DPP) a pronájem prostor pro realizaci našich aktivit, např. Kurzu efektivního rodičovství. Další prostředky byly použity na nákup úložných boxů, dekorační textilie a drobnější výtvarné a kancelářské potřeby.

obr2015

foto2015jmk 

 

Vyškov malé

 

Dotace z rozpočtu Města Vyškova

V roce 2015 jsme obdrželi provozní dotaci v oblasti sociálních služeb (mimo služby, registrované na základě z. č. 108/2006 Sb., v platném znění), podpora rodin a zdravotnictví z rozpočtu Města Vyškova, ve výši 5 000,-- Kč.

Prostředky z dotace byly využity na částečnou úhradu nákladů na pronájem prostor v Domě dětí a mládeže. Zajistily také úhradu mezd pracovníků zaměstnaných na dohody o provedení práce – lektorce na víkendovém setkání „Máma a já" a částečně animátorce klubu seniorů JAS.

foto2015m

Kontakt

Centrum pro rodinu Vyškov

Adresa: II. odboje 167/2, 682 01 Vyškov

Telefon: +420 775 303 840

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Rodinný svaz ČR

rodinny svaz

Rodinný život

Vyškovská farnost

Znak Vyškov

Doporučujeme

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvyskov@ado.cz