CENTRUM PRO RODINU
VYŠKOV

775 303 840
cprvyskov@ado.cz

MENU

Vyškov malé

 

 

Dotace z rozpočtu Města Vyškov

V roce 2011 jsme obdrželi provozní dotaci v oblasti sociálních služeb (mimo služby, registrované na základě z. č. 108/2006 Sb., v platném znění), podpora rodin a zdravotnictví z rozpočtu Města Vyškova ve výši 19 000,-- Kč.

Prostředky z dotace byly využity především na úhradu kancelářských a výtvarných potřeb, knih a brožur a na zaplacení pronájmu v DDM Vyškov. V roce 2011 jsme uskutečnili např. cyklus přednášek s besedami na rodinná, manželská, výchovná i duchovní témata. Podařilo se nám podpořit společné trávení času dětí a rodičů v rámci sedmi setkání "Rodinné tvoření", uskutečnili jsme několik setkání rodin s programem pro děti i dospělé, spolu s Jednotou Orel za podpory KDU-ČSL Vyškov jsme uspořádali dětský maškarní karneval, mikulášskou besídku a mezigenerační vyrábění adventních věnečků. Dvěma akcemi jsme se také připojili ke slavení Národního týdne manželství a spolu s děkanátním centerm pro rodinu Kroměříž jsme uspořádali sektání žen v obtížných životních situacích. 

foto2011m

 


logo us embassy 

                                  

 

 

 

 

 

 

 

AKN LOGO cz copy      logo tri brany

 

 

 

 

 

Projekt "Cesty k lidem"

Projekt podpořený z prostředků Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze, administrovaný nadací Tři brány, komunitní nadací pro vědění, umění a civilizaci, uskutečněný ve spolupráci s občanským sdružením Studánky Studnice a obcí Studnice. Rozpočet projektu 10 000,-- Kč.

Cílem projektu bylo odstranění bariér mezi praktikujícími křesťany a návštěvníky místní fary na straně jedné a obyvateli obce Studnice na straně druhé a navázání aktivní komunikace. Očekávaným stavem bylo sblížení uvedených cílových skupin s předpokladem realizace dalších společných aktivit. Záměrem projektu byla realizace sportovně-kulturní společenské akce za účelem prolomení nedůvěry (založené na různých skutečnostech, vzniklých v průběhu vzájemného soužití). 

foto2011us

Kontakt

Centrum pro rodinu Vyškov

Adresa: II. odboje 167/2, 682 01 Vyškov

Telefon: +420 775 303 840

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme na facebooku

Rodinný svaz ČR

rodinny svaz

Rodinný život

Vyškovská farnost

Znak Vyškov

Doporučujeme

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprvyskov@ado.cz